بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 55

3,167 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل للبيع في هاسيندا باي

    Capital Lords Real Estate logo image

    هاسيندا, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٢٬٦٤٠ جنيه

    باقل سعر شالية 3 غرف نوم يطل علي لبحر حمام السباحة

    Remax The Address logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view بتشطيب vip بالتكييفات فى اوجامى

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شالية ٣غرف نوم - فيو بحر وحمام سباحة

    Remax The Address logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر بإطلالة علي البحيرة استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرش الاجهزه للبيع امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى) بفيو على البحر بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ثلاث غرف في فوكا باي بإطلالة للبحر

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع – مفروش بالكامل و جاهز للاستلام

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيردي مراسي الساحل الشمالي

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو علي البحر للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش فيو بحر بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردين مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية STANDALONEارضي موقع متميز علي البحر مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع – مفروش بالكامل

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة للبيع – مطل على حمام السباحة

    Beltone logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٨٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه 167م ((متشطب فيو ابراج العلمين))

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شالية لاجون فيو للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش فيو بحر بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرش الاجهزه للبيع امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا باي شاليه ١٢٠ متر فرش مودرن ڤيو لاجون مميزجدا

    Zein for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع