بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 56

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في چون | رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٩٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيلار الساحل الشمالى مقدم 737000

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في قلب مازارين في العلمين تشطيب كامل بالفرش

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالى قسط شهرى 49000 متشطب

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فى نايا الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP متشطب استلام فوري علي لسان الوزراء مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب بالكامل جاهز للتسليم على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٤٣٬٧٥٤ جنيه

    ريسيل | شاليه110م في D-Bay الساحل – ڤيو لاجون وبحر

    La Costa For Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في راس الحكمة قسط 10سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هايد بارك نورث – سي شور متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شالية برايم لوكيشن سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز لوكيشن فيو بحر وحمام سباحه مفروش ومكييف

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاند سكيب وحمام سباحه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمه الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف نوم منهم واحده ماستر ٢ حمام رسيبشن و

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي لقطه في امواج الساحل الشمالي موقع مميز

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا الساحل الشمالي راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٠٣٬٤٧٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع في دوز بجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري علوي على البحر في تلال الساحل للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف فوري بأميز لوكيشن في نايا علي البحر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB بمقدم 660 الف بالعلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٩ جنيه

    شاليه راقي جداا في قريه امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع