بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 53

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف تشطيب كامل من هايد بارك راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس 2 - الساحل الشمالي ) 160م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس 2, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي فيردي

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( امواج - سيدي عبدالرحمن ) 146 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمقدم 10% VIB بفيو لاجون متشطب بالساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 118م+جاردن 3غرف في زهره الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف بمقدم 10% و بالتقسيط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف مميز مفروش بالكامل للبيع فوري ف مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل في لافيستا باي ايست يرى البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع على حمام السباحة مباشرة - ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف بموقع مميز بالتقسيط علي 7 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بحديقة تلال الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 101م سيدى عبدالرحمن - كومباوند At

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالفرش على أعلى تبة ف الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground chalet 144 m for sale in amwaj

    Tasweeq For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع سي فيو على حمام السباحة مباشرة

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش يطل على البحر و حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل تشطيب موقع مميز في مراسي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه استلام فوري ومفروش على بول

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اميز سعر شاليه 3 غرف سكالا قريب من البحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب على شاطئ البحر والبحيرة مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجنينه كبيره سي فيو مفروش وجاهز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع