بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 35

3,167 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحيرة استلام فوري مقدم أقساط سعر لقطة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك الآن في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري يري جزء من البحيره

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري سوبر لوكس مفروش بالكامل بالتكيفات

    Roots Development logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط ع 12سنة

    Square Real Estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٣٬٠٤٤ جنيه

    للبيع بسعر مميز شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في ايفيا

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر ولاجوون في دي باي راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٥٬٦٧٦٬٩١٥ جنيه

    شاليه دور أول فيو مميز (لاند سكيب / بول)تقسيط

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٦٧٨٬٨٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو مميز (لاند سكيب / بول)تقسيط

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٦٧٨٬٨٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو مميز (لاند سكيب / بول)تقسيط

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بمطبخ وتكيفات صف اول لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع 150 متر قريب من حمام السباحة

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش فيو مميز على حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٬٢٥٨٬٠٧٥ جنيه

    اميز شاليه 3 غرف بحري ف مراسي دابل فيو

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٠٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٦٧٨٬٨٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو مميز (لاند سكيب / بول)تقسيط

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٩٬٢٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز جايا الاهلى صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٧٦٧٬٠٦٠ جنيه

    شاليه روف للبيع سعر مميز جايا راس الحكمة

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بقريه ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن 120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فوكا باي موقع مميز فيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 136 م الساحل الشمالي - رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مودرن بحديقة – موقع مميز جدا | بفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٢٢٬١٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 3 غرف للبيع في جايا

    Real Vision logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع