بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 97

5,777 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ببالم هيلز اكتوبر مساحة 240م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152 م² في كمبوند كالما – حدائق أكتوبر تس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مفتوح 3 غرف ب كمبوند ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    صفوة الإعلاميين, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في حدائق اكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م منطقه المسلسلات موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - تشطيب مودرن

    X Hub logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن 155م+116مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم شقة تقسيط لاندسكيب فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو مميز بالتقسيط

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الشيخ زايد | الحي الثامن

    Home Select for real estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بمقدم 10% بنص سعره لسرعه البيع

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ف قلب الشيخ زايد مساحة 180م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - غرفة ماستر - مكيفة

    Inspire Homes logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري كمبوند كيان بجانب مول أركان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبةجاهزةللسكن في كارميل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **للبيع – شقة مميزة في الشيخ زايد | الحي الثامن**

    Home Select for real estate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ليك فرونت بجوار مستشفي مجدي يعقو

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م متشطبة استلام فوري - جاردينا الشمس اكتوبر

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة وسط جزبرة على طريق الواحات

    Rokn Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - (بزمنت) 125م بحديقة حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر الحي ال 16

    West Field Property Consultancy logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى فورتى ويست فى قلب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع