بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 96

5,777 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأبراج زيد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحري صريح ڤيو مفتوح165متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنوات وامتلك شقة بالشيخ زايد مساحة 164م

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة 117م فى اشجار سيتي بمقدم 10% قسط علي 12سنين

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 232م كمبوند ايست بارك موقع مميز تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايست بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٠٧٬٦١٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ للبيع كاش

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في سولانا الشيخ زايد 0% مقدم وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مكتمل التشطيب في موقع متميز في زايد

    Egypt Best Properties logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في سولانا الشيخ زايد 0% مقدم وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف برايم فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في سولانا الشيخ زايد 0% مقدم وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين 6 6 أكتوبر استلام 2026/6

    Genova Investment logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٩٤٢٬٦٢٥ جنيه

    تشطيب كامل مع مكيفات في سولانا ويست اقل مقدم

    Boundless For Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة190م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في سولانا الشيخ زايد 0% مقدم وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر فيو مميز لاندسكيب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في سولانا الشيخ زايد 0% مقدم وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠١٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات ف الكارما كاى

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع