بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 93

5,777 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي قطعه 47 علي رئيسي النهر الاخضر مباشر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة اكتوبر خالصة اقساط متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في West View بموقع مميز

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل اقل من الماركت بعرض مميز

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالاثاث 3 غرف نوم - فيو مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م كمبوند بيت الوطن الأساسي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع | المنطقة السياحية ٤- أقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند اجياد جاردين سيتي حدائق أكتوبر .

    Genova Investment logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر- المربع الذهبي منطقة المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر الدور الأول للبيع -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع بسعر مميز في زيد ويست في زايد

    Real Vision logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسولانا توين هاوس 174م 0% مقدم وقسط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسولانا توين هاوس 174م 0% مقدم وقسط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 137 كمبوند زايد ديونز هاي سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسولانا توين هاوس 174م 0% مقدم وقسط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 180م في موقع مميز بمقدم 2.6 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدائق الأهرام 135م الدور الرابع

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٥٬٧٢٧ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم في موقع مميز بالم هيلز

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالتكييفات و المطبخ - افضل سعر - لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسولانا توين هاوس 174م 0% مقدم وقسط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – حدائق الأهرام – شارع الجيش الرئيسي

    Aqar Dayem logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartments for sale Lowest DP in Old Zayed

    Egypt Best Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسولانا توين هاوس 174م 0% مقدم وقسط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع