بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 94

5,777 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مشطبه بالكامل في زايد ديونز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م كمبوند حدائق المهندسين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235م كمبوند بيت الوطن الأساسي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام 163م الدور الثالث

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 علي اهم مدخلين بمسلسل 3 فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع في كيان خلف مول العرب

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م كمبوند حدائق المهندسين سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬١٠٣٬٩٤٠ جنيه

    شقة للبيع 135م كومباوند نيو زايد - أمام مطار سفنكس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بيفرلي هيلز سوديك ويست

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز تشطيب كامل في زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع بستهلات استلام فوري علي الجولف القديم

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة متشطبة استلام فورى للبيع زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متبقي عليها اقل اقساط كامله بكل الخدمات

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة خلف مول العرب بفيو مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م كمبوند زايد 200 الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م واجهه وسط بأفضل مناطق حدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 علي الرئيسي فيو مفتوح مساحة الشقة 155م

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش مباني حديثة 165 تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن اقل سعر شقة ريسيل في vye سوديك 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 دقيقتين لشارع النوادي مساحة 155م بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م الحي الثالث- المجاوره الثالثه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع