بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 3

23,524 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالروف مع جراج في دجلة المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كالي كوست فيو بحر ولاجون 750مقدم-8 سنوات

    Susqual Management logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع 127م بالمرحلة الخامسة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه كورنر بالقرب من سيتي سنتر الماظه بنص سعرها

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في التجمع الخامس امام ماونتن ڤيو مباشرة

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه للبيع 3 غ ارضي بجاردن استلام فورى

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع طرح جديد في بالم هيلز بخصم خاص على الكاش

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر - لوران (متفرع من شارع أبو قير)

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز في فوكا باي اطلالة علي البحر

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف مع حديقة إطلالة بانورامية على البحر

    Edge Real Estates logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية لافيستا جاردنز العين السخنه

    Town River logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م 3 غرف و2 حمام في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي شامله الفرش والاجهزه B3

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف نص تشطيب بتعديلات خاصة في موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مميزة 3 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • يَم بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م بحري في عمارات الأندلس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | تشطيب كامل | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو التجمع متشطبة الترا مودرن

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٤٦٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف فيو لاند سكيب بمقدم 5% في O Views

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م بـ B12 مدينتي أمام الكرافت زون مباشرة

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200م في البنفسج فيلات لوكيشن مميز التجمع

    Next Level Properties logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر في جاليريا مون فالي تشطيب كامل

    Element Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوندوان قطامية على الدائرى -فيومميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب جدا من المراسم في الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ميزون سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    1 - 3 غرفة