بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 10

23,524 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع داخل كمبوند بمدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 164م مفروشة | للبيع في كمبوند الباتيو أورو

    Circle Realestate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم0%تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مساحة كبير ارضي بجاردن للبيع ف الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • النرجس الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,النرجس الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 220م للبيع في البنفسج 6 | تشطيب كامل بالمطبخ

    Circle Realestate logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك سكن مميز داخل مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي ,155م

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 108م على الاجون استلام فورى 3 غرف فى زهره

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثماربارقى موقع فى مدينتى امام The Spine

    TARGET  REAL ESTATE logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "لقطة" بالروف في المونت جلالة | إطلالة كاملة

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الشمالية – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في الشروق \مقدم 575الف\بفيو Pool

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي مفروش بالكامل عالبحيرة ليتل فينيس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 130متر للبيع في التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 3 غرف 150م متشطبة بالكامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 3 غرف 150م متشطبة بالكامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 3 غرف 150م متشطبة بالكامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في موقع مميز بزهراء المعادي

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة 5% مقدم فيو جولف-بحر @سوما باي متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 212م بفيو مميز للبيع بأقساط 12سنة باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي لاجوون فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة