بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 12

23,527 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بجاردن هديه فى شمال الرحاب التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في البنفسج 4 فيلات بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 262م العلمين الجديدة - بوليفارد مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر وايد جاردن – أرضي بحديقة للبيع في مدينتي

    Golden Vision logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أمواج بإطلالة على حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتقسيط علي 12سنه بخصم للكاش 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بـ فيو مفتوح اتجاه بحري صريح النورث هاوس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع باقل سعر وباقل مقدم في -الساحل

    Z Investments For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع ارضي بحديقه في مدينتي B10 فيو وايد جاردن

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في البنفسج 3 فيلات امام بوابه 12

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • لاميرا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في ماونتن فيو آي سيتي – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز للبيع قرية كاي العين السخنه

    Town River logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14 – إطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه تشطيب راقي بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14 – دور أول وإطلالة مفتوحة

    Aqarpedia For Resale logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بيتا جرين

    Gold Routes logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٥٤٣ جنيه

    شقة في سولاي, موقع متميز, مقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة238 متر في سوديك ايست بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن فى مدينتى b10 فيو وايد جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة