بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 14

23,527 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو جاردن مميز باقل مقدم ف لافيستا

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحه - (ش مصطفي كامل )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م 3 غرف و2 حمام في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الباتيو اورو لافيستا بمطبخ و تكييفات

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأثاث شيك جدا جدا فيو مباشر عالجولف واللاجون

    Corporate Deals logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – المرحلة الثالثة | 182 متر |

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" في البنفسج عمارات

    Remax Style logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام كاملة التشطيب مع باركينج خاص

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينه نصر المنطقه السادسه بموقع مميز

    Ebied Home logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في جولدن سكوير في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شالية في فوكا باي تشطيب كامل في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200متر رشدي شارع عبد الحميد العبادي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الارضي بجاردن شقه غلي اكبر وايد جاردن مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بينتهاوس 300م + 80م روف للبيع | إيستاون Sodic

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 289م متشطبة بالكامل بموقع مميز في ميفيدا

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري بالكامل بعماره قريبه من البوابه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالقرب من المتحف المصري بمقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقرية اللوتس (ك 92) – خطوات من مارينا والبحر

    Remax Style logo image

    قرية المحامين ( اللوتس ), قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط تاون هاوس كورنر للبيع في بيل في نيو زايد

    Driven Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع ماونتن فيو راس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٥٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول متشطب يطل على البحر لافيستا باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع | المنطقة السياحية ٤

    Flag square Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر بأرقى موقع بشارع المرغني الرئيسي

    العقارية جروب logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123م استلام فورى على الاجون فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة