شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 383

18,357 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم مودرن بفيو 360 درجة للبيع في الزمالك

    Picky Properties logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجوار o west سعر تنافسي

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني صف من طريق التسعين الشمالي متشطبة سوبر لوكس

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة من شارع التسعين بالقرب من كايرو فيستيفال

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة واحدة من شارع التسعين و متشطبة سوبر لوكس

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب جدا للجامعة الامريكية و التسعين الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبالقرب من مول نجمة هليوبلس وبتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة و بالقرب من الامريكية و التسعين الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مول نجمة هليوبلس ـــ والهايد بارك بتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 50% بإطلالة ساحرة فيو جاردن

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع12سنه امتلك اخر شقه3غرف فTAJ CITYامام المطار

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات بجوار المنطقة التجاريةو النادى الاهلى

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري في , بيت الوطن بمقدم 25%, أقساط 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 2025 متشطبة بالكامل مع المراسم

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة جدا من النوادى و شارع ال90 و متشطبة

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة مطلة مباشرة على الحديقة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في المستثمرين الجنوبية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من كمبوند الديار للمخابرات ومحور محمد نجيب

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور جمال عبدالناصرو مسجد فاطمة الشربتلى

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج العلوي زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام مدرسة كابيتال إنترناشيونال وبالقرب من 90

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 135م+جاردن30م متشطبه بلتكييفات فيومميز !

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بجوارالمدينة الرياضيه الجديدة، موقع مميزوفيو مفتوح

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٣٬٩٩٤ جنيه/متر مربع