شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 380

18,361 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م- كامب شيزار

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في قلب الشيخ زايد القديمه ريسيل قسط ع10س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في هليوبوليس ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة متشطبة بالتقسيط علي لاند سكيب

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحري تشطيب مميز للبيع في ذا أدريس إيست

    Smart Step logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز جدا متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة للبيع بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في Stone Residence التجمع

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135 متر متشطبة طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في اميز لوكيشن في حدايق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط علي 15 سنة شقة + حديقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز علي اللاند سكيب شقة متشطبة جاهزة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع اميز لوكيشين ف التجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الكوثر فى مشروع افينوا الغردقه,المقاولون

    Hurghada View Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 15 سنة شقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٢٬٥٠٠ جنيه

    بأقساط علي 15 سنة شقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بمساحة 165 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع