شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 384

18,357 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مدرسة النيل وقريبة جدًا من مسجد الشرقاوي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار ماونتن ڤيو قريبة من الجامعه الامريكيه

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبه من مسجد الشرقاوي ومول نجمة هليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب متميز في زهراء المعادي مدينه المع

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع الخامس، شقه 170

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة جدا من النوادى و شارع ال90 و متشطبة

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجوار كمبوند قطامية ديونز والتسعين

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره من محمد نجيب والتسعين الجنوبي متشطبه

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م - كامب شيزار - خطوات من الترام

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى قلب التجمع الخامس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومفروشة للبيع ف الرحاب فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات قريبة جدًا من النادي الأهلي وطريق النوادي

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - إطلالة مفتوحة على البهاري - خصوصية

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري اقل مقدم و اقساط ف التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات قريبة جدًا من النادي الأهلي وطريق النوادي

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس ـــ بجوار مسجد احمد مؤنس

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الرابع التجمع الخامس 160م

    Waystar Investment logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م اللوتس الجنوبية جولد سكوير

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبييع 135م واجهه بل خارجية الكامل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 166 متر – برج تكنولوجي مول، شارع مكرم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على محور محمد نجيب مباشرةقريبه من نجمة هليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل سوبر لوكس مفروشة بعدادات كاملة

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 165 متر – تشطيب سوبر لوكس – عمارات الم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط فى حدائق الاهرام موقع ممتاز جدا

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع