بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 5

130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٣٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطب بالكامل في بالم باركس بالم هيلز

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بالم باركس -بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣٠ متر استلام متشطب ٢٠٢٧ بسعر مناسب ولقطه

    Circles investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مميزو ب سعر خاص و قسط يصل ل 9 سنين

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بالم باركس153م متشطبه سعر لقطه

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس

    The Avenue Properties logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي جاهزة للسكن ف بالم بارك مكان مميز أقل سعر

    The Way logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقــة كــاملة التشطيب للبيــع | بالم باركس, أكتوبر

    Najd Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ارضى بجاردن 134م بقسط ربع سنوى

    متصدر

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Parks

    Blocks logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في بالم باركس في لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجنينه غرفتين نوم بالم باركس استلام فورى

    SG Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه 152 متر فى بالم باركس 6 اكتوبر

    SG Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند بالم باركس

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن130م+130م متشطبه في بالم باركس بالتقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبه بلفرش و التكييفات بفيو مميز ع pool

    Bright logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكومباوند بال باركس ١٣٤ متر اول سكن موقع

    Golden Star Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه132م+جارن متشطبه من بالم هيلز فيو حمام سباحه 8س

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع