بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 2

131 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في كمبوند بالم باركس بأميز سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية كاملة التشطيب بالستائر ف بالم باركس

    The Way logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في بالم باركس بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بجاردن بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بحديقة بالم باركس - بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين متشطبة بجاردن كبيرة -بالم باركس

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن متشطبة سوبر لوكس في بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقه 2غرف متشطبه للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 130م متشطبه للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل أقساط 2030

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس 153م تشطيب سوبر لوكس

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م على وصلة دهشور مباشرا بالتقسيط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤١٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع و علي اقساط حتي 2029 بدون تشطيب

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالم باركس بالم هيلز بأقل مقدم

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن جاهزة بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل من بالم هيلز بجوار نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري متشطب ف بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كاملة التشطيب 132م للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس 130م سوبر لوكس

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بكمبوند بالم باركس , بالم هيلز 133م

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩١٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بإطلالة خلابة - بالم هيلز

    West Field Property Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع