بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 3

131 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | استلام فورى | اقساط على 3 سنوات

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 2غرف متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين متشطبة استلام فوري في بالم بارك

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس بأقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154م للبيع مع حديقه بالم باركس

    Select for real estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل قيمة | بسعر أقل من سعر السوق في بالم باركس

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 130م متشطبة س.مغري

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى غرفتين | تشطيب كامل | استلام قريب

    The Way logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا اقساط بالم باركس اكستنشن

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفتين مع جاردن للبيع في بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في كمبوند بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ١٥٣م متشطبة بالكامل للبيع – بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2 غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬١٥٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأحسن فيو للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس 154م س.مغري

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وذا كراون

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع