بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 19

5,585 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه أرضي مفروشه للبيع في بوليفارد باحلي فيو

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجراج خاص – ليك فيو ريزيدنس 2

    Next Door Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز في جاليريا مون فالي

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري 20,000 لشقة مساحتها 128 م في كمبوند تاج

    Strive Reality logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ تشطيب راقي جدا جولدن سكوير امام ميفيدا

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣١٩٬١٢٠ جنيه

    شقه مميزة لايك فيو ريذيدنس2 للبيع بالتقسيط حتي2032

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بفيو بحيرة و باميز مرحلة في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 167م متشطبه استلام فوري بموقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة أرضي مع حمام سباحة أقساط لمدة 6 سنوات

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٢٩٬٠٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بأقل سعر مع التقسيط لمدة 6 سنين

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ايست متشطبه مع المطبخ و تكيفات سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬١٣٩٬٤٠٥ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو استلام فورى باقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم فى بالم هيلز بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 174م للبيع بموقع متميز جدا و اقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٨٬٩٦٦ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة لفتره محدودة فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك متشطبة الكامل في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقتك في تاج سيتي بأطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في الباتيو اورو تشطيب كامل

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب القاهره الجديده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم علي التسعين الشمالي مباشرة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه دقايق من زيد إيست بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس اقل سعر في الماركت

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144 متر في كمبوند ليك فيو نيو كايرو

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع