بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 23

5,587 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كريسنت ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحيره بافضل موقع اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم - لقطة للبيع في ليك فيو 1 - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع رووف موقع مميز في ذا واتر واي فيو

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر متشطبة جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 10 سنوات

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر مميز بالمستثمرين بالتجمع+أقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تاج سيتي جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي 169 متر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٢٥٬٥٢٩ جنيه

    بالتكييفات تشطيب كامل بحري في زد إيست بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالنرجس قريب من الخدمات والشارع الرئيسى

    East House logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في لايك بارك ريذيدنس2 بالتقسيط

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع بالتقسيط حتي 2031 لايك فيو ريذيدنس

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١١٦م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام السنة لبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف 90 افينيو بموقع مميز على التسعين

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح اول مرحلة - ماونتن فيو - لوكيشن مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع مع عرض محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - اول طرح في المشروع - 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في ماونتن فيو - شقة بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع