بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 16

5,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 136م استلام فوري - متشطبة بالكامل

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى موقع مميز جدا واقساط تصل لى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن خطه سداد مميزه اقل مقدم ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ديستركت5 قسط علي 7سنوات جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ذات لوكيشن مميز في ديستركت 5 جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٢٧٬٣٦٨ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٨٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقي 140م أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو*******

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لها private garden للبيع استلام 2026,تقسيط سهل

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع جاهزة للمعاينة ف باتيو اورو

    clear scope logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو لاندسكيب جاهزه للمعاينه اقل سعر

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very prime Location view Lake & Landscape 10.900

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع ف كايرو فيستيفال

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ارضي بجنينه متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز مع مقدم و اقساط استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المراسم باقل اجمالي مقدم

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م - بدون تشطيب - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع - تشطيب الترا مودرن - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع ف ليك فيو ريزدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للإيجار في كايرو فيستيفال سيتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فليدج جيت – التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 2 غرفة | الباتيو أورو | تشطيب نصف تشطيب

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بزيد ايست للبيع ب4 مليون أقل مقدم علي الفيو

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع