بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 9

24,304 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز ويلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١١٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,بيراميدز ويلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية باقوي مكان ف زايد بمقدم10%\10سنين

    NABAJ logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 96م+ 35 جاردن استلام 2026

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م لوران (ش محمود صدقي )

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر+استلام فوري لوكيشن خيالي وسعر لقطه+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٨٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 80م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في سيشور مرحلة فيلدج لاجون فيو

    Smartex logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيفك السنه دي في الساحل شاليه متشطب بجاردن #سي فيو

    Property Hills... logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في افضل ماستر بلان في الساحل علي 10 س

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر وأفضل فيو خليج رأس الحكمة

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٦٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 95 متر للبيع بلو ستايز ذا آيلاند مارينا 5

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتان في هاسيندا راس الحكمة مع بالم هيلز

    Selection Code logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مشاريع راس الحكمه واكبر مساحة غرفتين 10سنوات

    Selection Code logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أقوى عرض لفترة محدودة في قلب المقطم الهضبه الوسطي

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع سعر الطرح الاول شاليهك في راس الحكمة علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع سعر الطرح الاول شاليهك في راس الحكمة علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع سعر الطرح الاول شاليهك في راس الحكمة علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع سعر الطرح الاول شاليهك في راس الحكمة علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • اب ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٤٬١٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة