بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 12

24,150 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد بقسط علي 10 سنين قدام الربوه

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقدم5% فقط امتلك شاليه اول صف على اللاجون فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - لوران

    New Home for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فيو بحيرة في مارينا ٤ بسعر مغري

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فورتي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع في نيو جاردن سيتي استلام فوري متشطب

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في أب تاون كايرو - إعمار

    Treasure Real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره الترا مودرن للبيع ب ليك فيو

    I-Zone logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصه استثمار ف الساحل ف قريه هاسيندا sea viwe

    متصدر

    Closer logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتسمع صوت البحر من الشاليه+متشطب+فيو بانوراما بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 19

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قلب سيدي عبد الرحمن - أمام مراسي

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن بأفضل موقع في المقطم الهضبه الوسطي

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع وترفرونت بورتو السخنه بسعر لقطه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في بالم هيلز فيليدج جيت | 150 متر

    New Capital Home. logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 111م بالجراج فى قطاميه جيت قابل للتفاوض

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 27

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة بالكامل مسجلة في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عرفات, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب 110م تشطيبات خاصه

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات مميزة للبيع بقلب العلمين الجديدة احجز الآن

    North Edge logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع في بادية بالم هيلز اكتوبر

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه الشروق) 92م

    RE/MAX Avalon logo image

    الشروق, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • لاريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين دايركت لاجون فيو تشطيب مودرن- سي شور

    Rank For Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ببالم هيلز فمدن الاماراتيه براس الحكمه

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار HYDE PARK بالتجمع بسعر لقطه+3%مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م سموحة (مقدم: 223,250 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شالية للبيع قسط بسعر الطرح الاول في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة