بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 49

24,243 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع باقل سعر في فيليدج جيت

    El Kateb Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم وقسط حتي 2036 شقه 130م باطلاله وهميه !

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٢٠٠ جنيه

    للسكن او استثمار باقل سعر شقه+حديقه Private خصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور عالي 120 متر بي جولف بورتو مارينا

    متصدر

    Dream Home Real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 31% شاليه تشطيبHigh-End شايف البحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 31% شاليه تشطيبHigh-End شايف البحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 31% شاليه تشطيبHigh-End شايف البحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس في امواج- الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 2 غرف فيو بول للبيع امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس في امواج- الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 2 غرف فيو بول للبيع امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه مفروش و مكيف في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في امواج بنت هاوس في امواج الساحل فرش فندقي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمواج الساحل الشمالي - مرحلة ريفيت

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه مفروش و مكيف في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه خاااااااصه ١١٠ متر عباره عن غرفتين

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع