بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 48

24,243 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    حسن علام هاب تاون شقه فى الدور التالت للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه متشطب بمرحله mesca بخليج سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه متشطب بمرحله mesca بخليج سوما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٥٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م في ليك فيو ريزيدنس 2 - فرصة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م في ميفيدا - فيو جاردن - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شاليه بخصم 30% متشطب سوما باى البحر الاحمر

    Property Hills... logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ماونتن فيو متسلمة فيو دايركت على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ماونتن فيو هايد بارك استلام فوري على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة 2 غرفة إطلالة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر الدور الأول مجموعة بلانكا سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 2 غرفة في بلانكا كوليكشن | مقدم 724 ألف

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو سيتي - مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م في سولت برؤية لاجون مميزة

    Good Deals logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مونتن فيو هايد بارك متلسمة فيو مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متسلم في مونتن فيو هايد بارك متشطب ومفروش

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونتن فيو هايد بارك متشطب ومفروش

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب ومفروش في امواج استلام فوري فيو مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو لاجون

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٥٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | تشطيب كامل

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شالية بحديقة استلام فوري بأقل مقدم و تقسيط 10 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500الف فقط وامتلك شاليهك متشطب بأقل قس شهري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بأقل سعر في أميز موقع في رأس الحكمة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي بلانكا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع