شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 7

460 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م دور مرتفع على اللاجون مباشرة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150م فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بسعر مميزة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٢١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بفيو بحري وأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 136م بافضل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف بورتو مارينا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,جولف بورتو مارينا

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٢٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة على اللاجون | أفضل سعر |

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام 103م متشطبة في رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 120م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 150م فاخرة بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬١٥٣٬٩١٠ جنيه

    شقة 180م فاخرة بأقل سعر و فيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • سكالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي,سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في أبراج العلمين الساحل الشمالي

    Spade consultancy logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام 103م متشطبة في رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن باطلاله على البحر fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • بورتو كروز العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,بورتو كروز العلمين

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو بتشطيب ultra lux

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بفيو بحري ولاجون بمقدم 740 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB علي البحر مباشره متشطبهه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 382 الف فقط شاليه في رأس الحمة متشطب بالتكيف

    Property Group logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (95م + 186م جاردن) مشروع D-bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م في مراسي كاتانيا بالفرش والأجهزة

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس الحكمه علي فيو لاجونز |بالتقسيط

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع