شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

460 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-وحده 171متر-فيو بحر ولاجون-مكان بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره وباكيه بالجراج في The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 600 الف في مارسيليا5 استلام فوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة متشطب في رأس الحكمة بمقدم 10%

    COB logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه شايفه البحربخصم كبير 40% في قلب الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • جلي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥١٬٧٨٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tharaa
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,جليي

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع لاجون | حديقة خاصة

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة157م بأقل سعر لسرعة البيع بالداون تاون بالعلمين

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مطله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاجوون فيو تشطيب راقي بمقدم5%تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه علوى+رووف مجهز بالكامل بإطلاله بحر طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • لا بايا سيدي عبد الرحمن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Alex
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,لا بايا

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٩٩٠ جنيه

    شاليه مجهز كاملا مباشر على لاجون و بحر | طرح جديد!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٧٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مجهز كاملا على لاجون مباشر | طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن بفيو مباشر على الاجون فى ذا ميد

    Property  Hills. logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط ع8 سنين للبيع -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • ليف سيزار رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٨٣٬١٢٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ليف

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالمطبخ والاجهزة في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين تشطيب كامل بأقساط علي 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بفيو مفتوح للبيع بأقساط, مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (شورز - العلمين) 89 م - فيو حمام سباحة

    RE/MAX Avalon logo image

    شورز الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الساحل الشمالي - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جفيرا

    Gold Routes logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون ,, 3 دقائق من البحر ,, تقسيط مرن جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٢١٬٧٣١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 غرفة