شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

460 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العالمين الجديدة جاهزة للاستلام متشطبة

    Platinum Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٤٣٬٢١٩ جنيه

    شقة فاخرة 200م بأفضل راقي وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ف دور عالي بسعر متر 90 الف ف North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو كامل علي البحر وحده ف درو عالي وباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 30 وحده فيو علي البحر بسعر متر 95الف

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • سيلا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٥٢٬٣٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,سيلا

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117م الساحل الشمالي - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على البحر دايريكت مقدم 185الفVIPلوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • أوندكسا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٠٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Awj Developments
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,أونديكسا

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٥٩٬٨٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب دايركت علي البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع مطله على اللاجون و بقسط يصل 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون مباشره

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٩٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع (اجازة - العلمين الجديدة) 112 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (جيفيرا - رأس الحكمة)

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (سيتي ايدج - ذا جيت) 198 م

    RE/MAX Avalon logo image

2

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 117 م -الحي اللاتيني - استلام 2026.

    Coldwell Banker Platinum logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 680الف و استلم شقة جاهزة للسكن بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه2نوم ارضي بجاردن بفيو مميز بحري اقساط على 10س

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في قلب العلمين بمقدم ٢٥٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على البحر دايريكت مقدم 185الفVIPلوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 121م ابراج العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٧٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • بو ساندس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Maxim Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بو ساندس

    2 غرفة