شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 40

15,340 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 100م بسعر اللونش من هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 270 الف - تسليم سنتين تشطيب كامل في CLEO

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه الترا سوبر لوكس للبيع هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في هاب تاون بإطلاله حدائق

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين فى قطامية جيت | جاهزه للاستلام | 19,000شهري

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم غرفتين في هاب تاون حسن علام بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارك الذكي يبدأ من هنا | زيد ويست

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م في قلب الجولدن اسكوير كمبوند سيتي جيت

    Elshams Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع بفيو مفتوح بكمبوند سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ڤاي | سوديك اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن و الاستثمار بالعاصمة - لسرعة البيع

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بالعاصمه بأقل سعر+قسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديقة كاملة التشطيب للبيع جاهزة للسكن سمارت

    Country For Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات في لاميرادا

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل - استلام فوري - سعر مميز

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Belle Vie | بالتقسيط حتى 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين على حمام سباحه متشطب اقساط 5سنه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر كاش لقطه فى ماونتن فيو اي سيتي للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٨١٬٣٥٩ جنيه

    شقة بحديقة بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك معPalm Hills بمقدم 1.5%بالعاصمة الإدارية

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في كمبوند ازاد بسعر لقطه التجمع

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بمقدم علي ٩ سنين Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع