شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 43

15,347 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ذا ايكون جاردنز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سعر مميز فيو مساحات خضراء لستلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك فى الباتيو ريفا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127m +55m جاردن متشطبه بالفرش ف فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك جاهزة للخطوة الجاية في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في قلب التجمع بتشطيبUSLمقدم980 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 950 الف و استلم فورى و قسط الباقى على 8 سنين.

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 950 الف و استلم فورى و قسط الباقى على 8 سنين.

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بأقل سعر فى باديه - استلام ٢٠٢٧ بأقساط

    Circles investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٥٬٩٧٢ جنيه

    شقه فندقيه فيو مباشر علي lagoon باكبر عايد ايجاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٢٬٩٥٩ جنيه

    باقل سعر شقه 100م استلام فوري ومتشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 115م في كمبوند بترفلاي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بالتقسيط استلام فورى جاهزة للمعاينة

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 110متر متشطبة بالتكيفات بالتقسيط المريح

    property hills Elite logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 110متر متشطبة بالتكيفات بالتقسيط المريح

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو دايركت علي لاجون بخصم 50 % بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B7 مدينتي وايد جاردن فيو استلام فوري بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند طلالة - موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Village Gardens Katameya | Palm Hills

    Flag square Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى Village Gardens Katameya | Palm Hills

    Flag square Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين نوم متشطبة بحري بأقساط و سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٣٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في Lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بتشطيب vip +(خصم 40%) فى تلال ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة141م كورنر للبيع ماونتن فيو ERK فيو مفتوح

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع