شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 44

15,347 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو استلام سنتين ونص قسط 14سنة

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تطل علي مساحات خضراء واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | 108 متر | إجمالي 8500 مليون

    متصدر

    Roots Development logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٦٧٬١٥٢ جنيه

    شقة بسعر اقل من السوق موقع مميز للبيع في Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى قلب المستقبل مع اكبر مطور استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بمقدم 5% واقساط على 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقةممميزة استلام فوري لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين تطل علي فيو رائع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن بخصم كبير استلام فورى فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West – Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان سقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب المالك للبيع في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأقل مقدم في رأس الحكمة و استلام فوري

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م دور مميز في معادي فيو استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 150م بالسعر القديم باقل من سعر الماركت

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن جاهزة للسكن بسعر لقطة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م بفيو مميز بيع كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م بجاردن 72م ناصية في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع كريك فيو التجمع الخامس مقدم5%تقسيط

    Vida Solutions logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Mountain View ICity October

    I-Move logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٣٧٦ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في زد وست استلام فوري

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٩٧٤ جنيه/متر مربع