شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 23

15,336 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - كومباوند smouha gate

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م نص تشطيب برايم لوكشن - فيو مفتوح

    متصدر

    Brick Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 151م كومباوند صواري الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٥٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Big catch prestigious building heart of Zamalek

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    شارع الفردوس, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع إطلالة مفتوحة على الـ Water Features

    Al Mada'in logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في 90 افينو فيو حمام السباحه

    Fortune Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه في كمبوند ليك فيو

    Mr .Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة للبيع – خصوصية وأناقة استلام فوري

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط ليك فيو بموقع بمنتصف الكمبوند

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك متشطبه

    Global Marketing Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • ويست كلاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remal Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي المتميز,ويست كلاي

    2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيلاج – بالم هيلز، القاهرة

    Fortune Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا فيلدج مفروشه بالكامل

    Fortune Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه للبيع في ليفينج CFC

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي مفروشه للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كليو – بالم هيلز نيو كايرو

    MAA logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ميفيدا تشطيب عالي الجودة بحديقه خاصه

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا تشطيب كامل في فيو على حمام السباحة

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بموقع مميز في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باطلاله علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    2 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد تقسيط علي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلومفيلدز موقع مميز بحري|فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 غرفة