شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 27

15,339 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٩٦٥٬٥٠٠ جنيه

    بافضل نظام سداد - اسكن في جزيرة تسلا طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بجاردن 37متر تشطيب كامل قسط 6سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع في الرحاب شقه 89م فيو النادي موقع مميز

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٩٬٢٢٧ جنيه

    شقة بحري فيو بانورامي علي greenery و VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع في كمبوند بريفادو شقه 100م فيو النادي

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بكومباوند بريفادو مدينتى مساحة 100م

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند مفيدا 156 متر

    Property Hills  One logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس ارضي بجاردن 140م اماميه

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٥٤٠ جنيه

    فرصه و بارخص الاسعار شقة بجاردن للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • كورال هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,كورال هيلز

    2 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زايد مقدم ٢٦٣ الف استلام سنة و نصف

    Yasser Zahran logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على مناظر طبيعية خلابة شقة أرضي مع حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه بالكامل فيو لاندسكيب

    متصدر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب بسعر تنافسي في كمبوند الكرما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب بسعر تنافسي في كمبوند الكرما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 2 غرفة نوم بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فوري ف هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة ع اللاجون للبيع فوري ف هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه بمقدم واقساط للبيع ف هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • ويست دايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,وست دايز

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٩٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع اقل مقدم واقساط ف هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه بمقدم واقساط للبيع ف هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيومفتوح للبيع ف هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقة سوبرلوكس فيو عالنافورة في اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • تالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,تالة

    2 غرفة