شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 9

942 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البروج | شقة ٢ نوم متشطبة | كورتيارد بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقتك مع لافيستا في اميز موقع

    IRTKAZ logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م متشطبة الترا سوبر لكس سعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٧٠٬٨٤٧ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات تقسيط فى البروج فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار اوبن اير مول بمقدم800.000 شقه متشطبه بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١١٤٬٤٣٤ جنيه

    شقه في كمبوند معادي فيو استلام ٢٠٢٧ بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة إستلام فوري بڤيو مميز على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبموقع مميز تطل على طريق السويس

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 م فيو مفتوح بسعر مغري بكومباوند البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب High End بمقدم720الف فيو بحري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة استلام فوري في موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م فيو بحري علي لاندسكيب تقسيمة مميزة جدا

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م قرب المطار وفندق كيمبنسكي فرصة أخيرة

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف جنة مصر الشروق شقة استلام فوري متشطبةبالقسط فرصة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مغري بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع