شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 8

942 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 760ألف واستلم شقة جاهزة امام كارفور قسط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت امام كارفور مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب الشروق بجوار كارفور بمقدم700.000 بتكمله اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - خدمة فندقية - فيو أسطوري بـ 350 ألف !

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,300,000 = تشطيب Luxury بخدمة 5 Star من Concord

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - خدمة فندقية - فيو أسطوري بـ 800 ألف !

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ11مليون كاش او 802 الف مقدم

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالفيلات دقيقة من تراس مول 165م بتسهيلات سداد

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٧٬٨٥١ جنيه

    شقة متشطبة تطل على مساحات خضراء في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 530 الف فقط استلم حالا فوري متشطب في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص جدا في معادي فيو فوري جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 250,000 شقه لقطه قدامها Pool بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى مرحلة بالكون استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 550 الف بالتقسيط بالشروق من لافيست

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري برايم لوكيشن أقل سعر كاش بالشروق

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٥٦٩ جنيه

    عاين النهاردة بخصم25%بالتقسيط بأميز لوكيشن بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع برايم لوكيشن ف كمبوند بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في البروج لوكيشن مميز و اقل سعر في السوق

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر شقه167م استلام فوري في المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬١٣٧ جنيه/متر مربع