شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 6

942 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م تشطيب كامل في الجار بريتش

    Feeds logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس الحى الرابع مدينه الشروق

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الواحة, المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري في البروج الشروق سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بإطلالة بانورامية في معادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة للبيع في مشروع معادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري في باتيو كازا الشروق

    Aqar Misr logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند وصال ريزدنس 160م اول بحري

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بموقع مميز بمقدم 600 الف واقساط 7 سنوات

    Scout Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف +متشطبه بالتكيفات +المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم550 الف امام مدينتي مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل قسط شهرى شقه للبيع151م متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم 20% بجوار مدينتي بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مرحله اورايون كمبوند البروج سعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري , شقه فندقيه , بمقدم 850 الف - متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند دار مصر الشروق

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش موجود شقه متشطبة للبيع ريسيل في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بمقدم و اقساط

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلة اورايون باقل مقدم في السوق

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.000.000بقلب الشروق مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الشروق بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٠٬٧٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بفيو علي الحديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.00 شقه متشطبه بالتكيفات بجوار مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع