شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 581

16,098 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اســتــلام فــورى 145متر باميز لوكيشن وعمارة ناصيه

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم وقسط علي 36 شهرفي حدايق الاهرام منطقه أ.

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري في Green 6 – الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقة 116م بالمرافق و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للشباب شقه ١٠٥م فوري قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م استلام فورى بفيو اهرامات بـ4,300,00 كـاش

    Step One Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبييع ف الشيخ زايد ع شارع

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف الشيخ زايد امام مول ذا جيت

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م بسوديك ويست

    Remax Style logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس لقطة120م+35م تراس اوبن اير في شارع النوادي

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3 غرف باقل مقدم بالقسط على 9 سنوات

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بـ 162 الف بالمرافق وقسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الاولى منطقه ب

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الشيخ زايد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 متر جانبي بحدائق الاهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 142م للبيع في غرب تولوا

    Remax Style logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلم قريب جدا بجوار بالم هي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه للشباب شقه ٩٦م قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند - حي الاشجار - تشطيب كامل

    Guides Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأصحاب الاستثمار والرقي شقه ١٢٨م قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع