شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 583

16,098 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٠٠م قرب النادي والمول قسط علي ٤٠ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا 140 متر تحميل قديم واجهة وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 112 الف وقسط شهري 2,300ف ويست كور

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كيان شقة متشطبة استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر ممكن شقة 145م استلام فوري فيو مميز جداا

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة امام اعمار استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من اوراسكوم بجوار مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة157متر- جاردينياالشمس مالك اول تكملة اقساط

    Core Real Estate Development logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٨٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بميني كمبوند واحة زايد - بحري -فيو مفتوح

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع شقه ١٢٨م بجوار البوابه قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واحجز شقتك بحـــدائق الاهـــــرام بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه 160 متر واجهه عماره ناصية خطوات للـنـادى

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 125 متر عماره ناصية خطوات للـنـادى والمول

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١١٥م بحدائق الاهرام قسط علي 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 136م واجهة وسط دور مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين بالفرش والأجهزة

    Happy House Real Estate logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م بالبوابه الرابعه بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع