شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 584

16,098 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بحدائق الاهرام غرفه وصاله دور 1واجهه

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 130 م ريسيل \نموذج C \مقدم 3 مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 136م واجهة كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أرضى مرتفع ببلكونة كبيرة قرب الدقى الرئيسى 95م

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٩٣٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري 67 متر و 86 متر رووف بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 125 م ريسيل \ نموذج A \ نصف تشطيب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن فيو رائع مالك اصيل تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع شارع شهاب خطوات من وادي النيل

    Royal Home logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 142م في حي البوليفارد التوسعات

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكومباوند بال باركس ١٣٤ متر اول سكن موقع

    Golden Star Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م في روفان سيتي الشيخ زايد استلام 2027 قسط

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م خلفي علي فيلا خاصة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٦م بالتقسيط علي ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وأفضل انظمه سداد ٣٦شهر 100م استلام فوري

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 150متر واجهه وسط خطوات للنادى عماره ناصيه

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع 125م اول سكن 3غرف دور 3 بوابه احمس

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٤٠٠ جنيه

    شقه 141م كامله التشطيب كمبوند صبا اكتوبر بالتقسيط

    White House RE logo image

    صبا ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٦٨٬٥٥٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع مرحله (كور) بسعر مميز.

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في قلب القاهرة بسعر خارج المنافسة ب

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف 110 متر بالقرب من مول مصر

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م الترا سوبر لوكس بالبوابه الاولي خوفو

    Mini Home. logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 116م 3غرف بوابه 4 دور 2

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعفش في ش الثوره الرءيسي في الدقي ا

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع