شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 474

16,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٤٧٬٦٦٧ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 163م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Karmell – سوديك | الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة دقائق ل هايبر استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب في جاردن ليكس اكتوبر

    متصدر

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 147م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة في Vye غرفتين بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة من سودك استلام فوري في فاي

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بجوار شارع النوادي والخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في ماونتن فيو أكتوبر استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 156م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند راقي بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في زايد كمبوند زيد ويست اورا

    Vida Solutions logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كيان شقة متشطبة استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٩١٬٢٩٨ جنيه

    شقة لقطه للبيع في باديا غرفتين و٣ حمام

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند دار مصر مدينة حدائق اكتوبر

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بمقدم مغري جدا في كمبوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 158م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث اكتوبر دقائق من الحصري !

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى استلام فورى 3 غرف -كورنر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه ١٤٥م ماونتن فيواي ستي اكتوبرتقسيط

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع