شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 478

16,260 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز شقه استلام فورى متشطبه بالفرش - بحرى مميزه...

    Gate real estate marketing logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر استلام فورى فيو مميز - 3 غرف - 155 متر .

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه130كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط 12سنة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه50كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط 12سنة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيكس ويست، بيفرلي هيلز

    The Way logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند بجوار مستشفى دار الفؤاد اكتوبر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٤٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الرابع أمام البستان - 6 اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار في O West شقه مميزه

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه100كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط 12سنة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي حدايق اكتوبر منطقه المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة4 خلفية مميزة 90م

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتقسيط علي 12 سنة امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند تميايا الشيخ زايد فيو لاند سكيب

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ بنتهاوس 165 م \نموذجB \ متشطبة بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥١٩٬٥١٥ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس حدائق الاهرام بوابة حورس

    Hk Realestate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن فى فاي سوديك قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع