شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 472

16,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700,000 وقسط مريح ع10سنين بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٦٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوه 135م الترا لوكس بحديقه حرف L تقسيمه مميزه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 6,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بادية علي فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 93م دور تالت موقع مميز

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة استلام فورى120م بارك فيوفاى

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تولوا

    Flip logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز متشطب بجاردن بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ريسيل بأقل سعر اي سيتي اكتوبر 145م

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع كمبوند تمايا الشخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من مباني ادريس الشيخ زايد قرب مول العرب

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م أرضي بحديقة في بادية بالم هيلز فوري تشطيب

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقتك فورا بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 125م بحديقه الترا لوكس موقع مميز

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك باقل سعر فرصه لا تعوض

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الصفوه 135م بحديقه حرف الترا لوكس تقسيمه مميزه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3 غرف 159م فى سوديك نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات سوبر لوكس متجدده البيع بالفرش أو بدون ارضى

    IHouse development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات تسلا – شقة 150م استلام فوري ارض المخابرات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا بالمرحله 2 بيفرلى هيلز 160متر للبيع

    IHouse development logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 96 شهر

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع