شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 419

16,260 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر استلام فورى

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش تفرعات شارع المساحه ؛ الدقى

    الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند تمايا الشيخ زايد شارع النزهة تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف\اي سيتي 6 اكتوبر\بموقع مميز 5%مقدم.

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاى سوديك \ ريسيل \ ارضى بجاردن \ استلام فورى

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع بحرى الترا مودرن دور مميز جدا

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوم اكتوبر الدور التاني غرفتين

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي سيتي ماونتن فيو أكتوبر ٣ غرف نوم

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوم اكتوبر الدور التاني غرفتين

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر شقة 131متشطبه بفيو مميز(لفترة محدوده جدا

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر - مرحله MV

    Element logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى بحديقة ومدخل خاص لوكيشن مميز بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م الترا لوكس بحدائق الاهرام بوابة رابعه

    Mini Home. logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م للبيع في العجوزه غرفتين وحمام دور 8 مصعد

    العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في VYE – سوديك + حديقة

    Buyerside logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي سيتي أكتوبر ماونتن فيو ٣ غرف نوم

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متميزة 3غرف في بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح بحرى دور اول اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوم اكتوبر الدور التاني غرفتين

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع