شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 424

16,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر بتشطيب كامل في كايرو جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع داخل كمبوند ايون مول العرب

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣٧٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% شقه تقسيط 10 سنه على الصحراوى زايد VALEA

    Abrag Real Estate logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بقسط شهري 13 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك متشطبة بالكامل علي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في جاردن ليكس بجوار نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات بزيد قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو مميز للبيع في حدايق المهندسين زايد

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127متر للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3غرف استلام فورى بأفضل فيو بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% شقه تقسيط 10 سنه على الصحراوى زايد VALEA

    Abrag Real Estate logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بالتقسيط في جنة زايد 4

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٥٣٬١٨١ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز علي مساحة خضراء للبيع

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب استلام 6 شهور في ابراج زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع فاميز مشاريع الشيخ زايد مشروع زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند Address بسعر لقطة - لوكيشن مميز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٨٣٬١٥٢ جنيه

    شقة للبيع 108 م كومباوند Dejoya New Zayed

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقتك من اوراسكوم و قسط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣١٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارضي بجاردن في فيلدج ويست تكمله أقساط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3غرف استلام فورى بأفضل فيو بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع