شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 418

16,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر طرح كمبوند تمايا الشيخ زايد امام الربوة تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بارك فيو باديا بتقسيط علي 12 سنه .

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر متر كمبوند فى الشيخ زايد لونش تمايا

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كمبوند تمايا الشيخ زايد اقل سعر متر تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع