شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 415

16,298 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب إستلام شقة متشطبة فى مارفيل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع بجوار ابراج ساويرس قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 166م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن استلام فوري في الشيخ زايد كيان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات فى فيلدج ويست

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فوري بفيو لاجونز وتكملة قسط بسيط

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    صمم منزلك الخاص الان كورنر بفيو لاند اسكيب مفتوح

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة باقل سعر ابراج زايد فيو مميز

    Apart Real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد ويست Z تاور استوديو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3غرف استلام فوري متشطبة داخل اويست ساويرس

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل مقدم في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع