شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 414

16,298 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 136م فى نيو زايد بالكامل

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إكسترا سوبر لوكس أمام فندق سياج بيراميدز للبيع

    شارع الهرم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٣٬١٩١ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطبة بالكامل للبيع في زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م دار مصر ال16 فيو مفتوح علي وصلة دهشور مباشرا

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    149م دابل فيو بحري كمبوند فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايكرت علي البارك ف ZED بأقل سعر استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٩٨٬٩٢٣ جنيه

    افضل سعر لشقة 3 غرف بجاردن جاهزة للاستلام بـجرين 6

    Property Hills Star logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل فى ابراج زيد استلام فوري متشطبة

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع – Village West الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٤٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه مميزه بابراج زد متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بافضل موقع فيو الاهرمات اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان 163م وقسط ع 25 سنة بنظام التمويل العقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٧ جنيه/متر مربع