شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 393

16,298 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اشجار سيتي على8سنين-اكتوبر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في لوجار مع جيتس على12سنة-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Hills Of One – نيو زايد بتشطيب كامل

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري امام مول مصر تقسيط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأقل سعر | V Levels | خصم 40%

    Selection Code logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٨٬٨٦٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في كمبوند ويست دايز الكازار

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment in westville next to palm parks

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام سنة بجانب نادي الجزيره بمقدم 890 الف

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة | ديونز الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم | شقة 115م² | غرفتين | لوجار نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقةللبيع موقع مميز أمام النادي الأهلي والربوة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 155م علي اكبر لاند سكيب متشطبه اول سكن

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٠٤٬٩٤٢ جنيه

    شقه للبيع استلام سنه في ايفر ويست بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام سنة بجانب نادي الجزيره بمقدم 470 الف

    Selection Code logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 في الشيخ زايد الجديدة تقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه علي طريق الواحات جنب جامعه MSA

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٣١٬٥٤٦ جنيه

    شقة في هايد بارك اكتوبر بسعر لقطة و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في نايا ويست زايد الجديده ع 12سنه

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ابراج زيد في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    apartment for sale villagio compound in low price

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة | ديونز الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أخيرة | شقة 3 غرف نوم | موقع مميز في الشيخ زا

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع