شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 396

16,298 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استوديو متشطب 88متر بالتكيفات

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م للبيع في كمبوند لوجار – نيو زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ايفوار ويست موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة فى ابراج زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز فى سوديك بمقدم 5% وقسط على10س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة متشطبة للبيع في Village West

    I-Move logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك لاندسكيب فيو تقسيط ع10سنين بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع استلام فورى اويست تولوا

    Brokers Hub logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    134 متر فيو داخلي بسعر مميز جدا في اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٩٧٬٧٥٠ جنيه

    غرفة نوم متشطبة بالتكيفات باقل اوفر مطلوب

    We are consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 5٪ بالتقسيط على 8سنوات افوار لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطبة للبيع فيلدج ويست اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 59م للبيع في أبراج زيد Tower C دور9 استلام

استوديو

    2

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري متشطبه امام الشيخ زايد 4

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو مميز في نايا ويست بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 2 Bedrooms for Sale in Owest – Orascom

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 112م في ذا أدريس - الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل علي فيو مفتوح إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 2 Bedrooms for Sale in Owest – Tulwa

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في كازا بيفرلي – شقة مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 24% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن بموقع مميز علي بحيره ومساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى لوكيشن بحرى خالصة أقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بالتقسيط علي 8 سنوات افوار الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع