شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 394

16,298 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م كمبوند جنه زايد 1

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٧٨٨ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات بأقل سعر في المنطقة

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PX بالم هيلز – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130 م للبيع في كمبوند دار مصر – الحي 12، 6

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بلوكيشن مميز استلام فوري في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 108م كمبوند ديجويا تسهيلات 7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم في ZED West – ORA

    Maskan Consultancy logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين متكرر دور أول وثاني للبيع مع بعض أو منفصلين

    Genova Investment logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في الادوار ال20 متشطبة بالفرش للبيع

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٩٣٬٢٨٨ جنيه

    شقة في هايد بارك اكتوبر باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٥٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم بحديقة في كمبوند Mar Ville

    Maskan Consultancy logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد الشيخ زايد 129متر

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ابراج ايوان مراكز بجوار مول العرب

    Genova Investment logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 150 م للبيع متشطبه بالكامل كارميل سوديك.

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا، بالخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في ادريس الشيخ زايد

    Buyerside logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري مقدم واقساط

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زايد دقيقتين من هايبر وان بمقدم 462k

    إبداع logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع